خدمات اتوماسیون هوشمند

اتوماسیون هوشمند ویراسنس

شرکت ویراسنس با اتکا به تیم متخصص و دانش فنی خود، ارائه دهنده خدمات پردازش تصویر و هوشمندسازی صنایع تحت عنوان اتوماسیون  هوشمند صنعتی و اداری در شهر مشهد بوده است و خدمات جامعی را در اختیار کسب و کارها قرار می دهد. سیستم جامع اتوماسیون  هوشمند شرکت ویراسنس دارای قابلیت سفارشی سازی است و برای بسیاری از سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی طراحی و اجرا می شود.

یکی از مهمترین خدمات مجموعه ویراسنس، سیستم اتوماسیون هوشمند صنعتی است. این سامانه با استفاده از فناوری بینایی ماشین و تکنیک های پردازش تصویر، کلیه فرآیندهای تولید را رصد می کند، ایرادات محصول را تشخیص داده و باعث افزایش سطح کیفی محصولات می شود. با استفاده از این سامانه هزینه های تولید و هدر رفت زمان کاهش می یابد.

اتوماسیون هوشمند ویراسنس توانایی کالیبراسیون خودکار دارد. به صورتی که تنظیمات دستگاه و خط تولید را بر اساس محصول خروجی نهایی بازطراحی می کند تا اشکال و ایراد در محصول نهایی برطرف شود و از هدر رفت انرژی و منابع جلوگیری کند.

همچنین به دلیل احتمال وجود خطای انسانی در کنترل فرایندهای تولید می توان با استفاده از این سامانه خطای انسانی را به حداقل رساند و منابع را کنترل کرد. اتوماسیون صنعتی هوشمند ویراسنس توانایی سفارشی سازی برای طیف وسیعی از صنایع، کارخانه جات و واحدهای تولیدی را دارد.

در زیر به برخی از کاربردهای اتوماسیون هوشمند در صنایع مختلف اشاره شده است.

سورتینگ هوشمند ویراسنس

صنایع مختلف بر اساس سرعت خط تولید، ابعاد قطعات‌ و گستردگی عیوب، روش‌های مختلفی را برای کنترل کیفیت محصولات خود انتخاب ‌می‌کنند. امروزه سیستم‌های بینایی ماشین به علت دقت و سرعت بازرسی بسیار بالا، مورد توجه قرار گرفته اند. شرکت ویراسنس با توجه به پیشینه موفقی که در زمینه ی اجرای پروژه‌های بینایی ماشین دارد؛ اقدام به تولید دستگاه‌های کنترل و طبقه بندی قطعات صنعتی و محصولات کشاورزی بر پایه بینایی ماشین و پردازش تصویر کرده است. این دستگاه‌ها با توجه به نیاز تولیدکننده شخصی سازی شده و قادر خواهد بود محصولات را بر اساس ابعاد، رنگ و عیوب ظاهری از قبیل: ترک، مُک، پلیسه و … طبقه بندی و جداسازی کند.

صاحبان صنایعی که دغدغه انتخاب یک سیستم بینایی ماشین متناسب با کسب و کار خود را دارند؛ ‌می‌توانند از مشاوره رایگان در رابطه با سورتینگ هوشمند قطعات تولیدی استفاده کنند.

با توجه به توانمندی‌های شرکت ویراسنس در زمینه‌های هوش مصنوعی، بینایی ماشین و ساخت دستگاه‌های مختلف، این شرکت قادر است در زمینه ساخت انواع دستگاه سورتینگ هوشمند فعالیت کند.

مزایای سامانه سورتینگ هوشمند ویراسنس:

  • دقت بسیار بالا
  • کاهش هزینه‌ها
  • سرعت بسیار بالا جداسازی قطعات معیوب (ابعادی و عیوب ظاهری)
  • افزایش راندمان تیم کنترل کیفی
  • کاهش خطای نیروی انسانی

نمونه‌هایی از دستگاه‌های سورتینگ ویراسنس، که متناسب با صنعت شما قابل سفارشی سازی است.

سامانه کنترل کیفی هوشمند ویراسنس

اندازه گیری و کنترل ابعاد بخش مهمی از فرآیند تولید محصولات را تشکیل ‌می‌دهند. با توجه به این که امروزه محصولات دارای تنوع زیاد، حجم بالا و پیچیدگی هندسی زیاد ‌هستند؛ روش‌های سنتی و تماسی دیگر پاسخگو نیستند. این بازرسی ابعاد را ‌می‌توان با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی و تکنیک های پردازش تصویر به صورت خودکار انجام داد:

  • بررسی عیوب ظاهری از قبیل ترک، مُک، پلیسه
  • اندازه­ گیری ابعاد(طول، عرض و ارتفاع) قطعات یا محصولات
  • اندازه گیری قطر داخلی یا خارجی رینگ‌ها و واشرها
  • اندازه گیری گردی یا زاویه نوک قطعات فلزی
  • اندازه گیری موقعیت لبه‌ها