اتوماسیون هوشمند

اتوماسیون هوشمند ویراسنس

شرکت ویراسنس با اتکا به تیم متخصص و دانش فنی خود، ارائه دهنده خدمات پردازش تصویر و هوشمندسازی صنایع تحت عنوان اتوماسیون  هوشمند صنعتی و اداری در شهر مشهد بوده است و خدمات جامعی را در اختیار کسب و کارها قرار می دهد. سیستم جامع اتوماسیون  هوشمند شرکت ویراسنس دارای قابلیت سفارشی سازی است و برای بسیاری از سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی طراحی و اجرا می شود.

یک سیستم اتوماسیون هوشمند مناسب و بهینه برای هر واحد تولیدی و صنعتی  دارای اهمیت بسیار بالایی است و می تواند بر روی تولید محصولات با کیفیت تر  تاثیر فراوانی داشته باشد.  اتوماسیون هوشمند  می تواند  تمرکز نیروی انسانی را بر روی فرآیند تولید بالاتر ببرد و دقت نظارت را افزایش دهد.

یکی از مهمترین خدمات مجموعه ویراسنس، سیستم اتوماسیون هوشمند صنعتی است. این سامانه با استفاده از فناوری بینایی ماشین و تکنیک های پردازش تصویر، کلیه فرآیندهای تولید را رصد می کند، ایرادات محصول را تشخیص داده و باعث افزایش سطح کیفی محصولات می شود. با استفاده از این سامانه هزینه های تولید و هدر رفت زمان کاهش می یابد.

اتوماسیون هوشمند ویراسنس توانایی کالیبراسیون خودکار دارد. به صورتی که تنظیمات دستگاه و خط تولید را بر اساس محصول خروجی نهایی بازطراحی می کند تا اشکال و ایراد در محصول نهایی برطرف شود و از هدر رفت انرژی و منابع جلوگیری کند.

همچنین به دلیل احتمال وجود خطای انسانی در کنترل فرایندهای تولید می توان با استفاده از این سامانه خطای انسانی را به حداقل رساند و منابع را کنترل کرد. اتوماسیون صنعتی هوشمند ویراسنس توانایی سفارشی سازی برای طیف وسیعی از صنایع، کارخانه جات و واحدهای تولیدی را دارد.

در زیر به برخی از کاربردهای اتوماسیون هوشمند در صنایع مختلف اشاره شده است.

سورتینگ هوشمند ویراسنس

صنایع مختلف بر اساس سرعت خط تولید، ابعاد قطعات‌ و گستردگی عیوب، روش‌های مختلفی را برای کنترل کیفیت محصولات خود انتخاب ‌می‌کنند. امروزه سیستم‌های بینایی ماشین به علت دقت و سرعت بازرسی بسیار بالا، مورد توجه قرار گرفته اند. شرکت ویراسنس با توجه به پیشینه موفقی که در زمینه ی اجرای پروژه‌های بینایی ماشین دارد؛ اقدام به تولید دستگاه‌های کنترل و طبقه بندی قطعات صنعتی و محصولات کشاورزی بر پایه بینایی ماشین و پردازش تصویر کرده است. این دستگاه‌ها با توجه به نیاز تولیدکننده شخصی سازی شده و قادر خواهد بود محصولات را بر اساس ابعاد، رنگ و عیوب ظاهری از قبیل: ترک، مُک، پلیسه و … طبقه بندی و جداسازی کند.

صاحبان صنایعی که دغدغه انتخاب یک سیستم بینایی ماشین متناسب با کسب و کار خود را دارند؛ ‌می‌توانند از مشاوره رایگان در رابطه با سورتینگ هوشمند قطعات تولیدی استفاده کنند. برای ارتباط با ما  کلیک کنید

با توجه به توانمندی‌های شرکت ویراسنس در زمینه‌های هوش مصنوعی، بینایی ماشین و ساخت دستگاه‌های مختلف، این شرکت قادر است در زمینه ساخت انواع دستگاه سورتینگ هوشمند فعالیت کند.

مزایای سامانه سورتینگ هوشمند ویراسنس:

  • دقت بسیار بالا
  • کاهش هزینه‌ها
  • سرعت بسیار بالا جداسازی قطعات معیوب (ابعادی و عیوب ظاهری)
  • افزایش راندمان تیم کنترل کیفی
  • کاهش خطای نیروی انسانی

نمونه‌هایی از دستگاه‌های سورتینگ ویراسنس، که متناسب با صنعت شما قابل سفارشی سازی است.

سامانه کنترل کیفی هوشمند ویراسنس

اندازه گیری و کنترل ابعاد بخش مهمی از فرآیند تولید محصولات را تشکیل ‌می‌دهند. با توجه به این که امروزه محصولات دارای تنوع زیاد، حجم بالا و پیچیدگی هندسی زیاد ‌هستند؛ روش‌های سنتی و تماسی دیگر پاسخگو نیستند. این بازرسی ابعاد را ‌می‌توان با استفاده از اتوماسیون هوشمند ویراسنس و الگوریتم های هوش مصنوعی و تکنیک های پردازش تصویر به صورت خودکار انجام داد:

  • بررسی عیوب ظاهری از قبیل ترک، مُک، پلیسه
  • اندازه­ گیری ابعاد(طول، عرض و ارتفاع) قطعات یا محصولات
  • اندازه گیری قطر داخلی یا خارجی رینگ‌ها و واشرها
  • اندازه گیری گردی یا زاویه نوک قطعات فلزی
  • اندازه گیری موقعیت لبه‌ها

اتوماسیون هوشمند صنعتی را در لینک زیر بهتر ببینید

https://www.youtube.com/watch?v=cZrCe_SRw1M