درباره ما

ما به‌عنوان تیم ایده پرداز در عرصه‌ی فناوری و پیشرو در زمینه‌ی هوش مصنوعی و پردازش تصویر، به‌منظور حل کردن چالش‌ها و دغدغه‌های مشتریان خود از سال 1399 آغاز به فعالیت نموده‌ایم تا بتوانیم راه‌حل درســــــتی طــــــــراحی، پیشنـــــــهاد و پیـــــــاده‌ســـــــازی کنیم. ما با راه‌حل‌های سفارشی‌سازی شده، پاسخ راهبردی در اختیار حوزه‌های مختلفی چون صنعت، کشاورزی، پزشکی و شهری قرار خواهیم داد. از این حیـــث با ارائه‌ی خدمات هوش مصـــــنوعــــــی بر پایــــــــه‌ی پردازش تصویر موجب افزایش بهره‌وری، کاهش هزینه‌ها، بهـــــبود عمـــــلکرد فرایــــندها، افزایش امنیـــت و مانــع بروز خــسارات احتـمالی خواهیم شد.

ایده ی  ابتدایی تاسیس ویراسنس، بر اساس خلاء استفاده از فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی درذهن جمعی از متخصصان شکل گرفت. راهبردهای هوشمند  این شرکت از ابتدای سال 1399 به صنایع پیشگام و سفارش دهنده ارائه شد.  خلاقیت، حرکت بر لبه ی فناوری و تعهد تیم به نتیجه، زمینه ساز گسترش فعالیت‌های بین‌المللی این شرکت در اولین سال تاسیس  شد.

آگاهی از نیاز همیشگی کسب و کارها به افزایش بهره‏وری، کاهش هزینه‏ها، ایجاد بهبود در فرایندها مانند تولید، بسته‏بندی، ایمن سازی فضاهای گوناگون از یک سو و تسلط بر ارائه و پیاده سازی راه حل‏های راهبردی سفارشی‏سازی شده از سوی دیگر، زمینه‏ی مقابله‌ي چالش کسب و کارها با راهبرد های هوشمند را فراهم کرد. که نتیجه رفع نیازها و برطرف ساختن چالش‌ها با ایده‌های خلاق تیم ویراسنس بود.

موفقیت های امروز نتیجه‏ی درک کامل مساله و احاطه به ابعاد متنوع هوش مصنوعی نظیر پردازش تصویر و یادگیری ماشین است. ویراسنس خلاق با کشف چالش های موجود، آماده ارائه راهبردهای هوشمند به صنایع غذایی، بسته بندی، خدمات شهری، پزشکی و کشاورزی است. اعلام رضایت مشتریان و رصد توفیقات آنها در فضای رقابتی صنعت، تعهد تیم جوان ویراسنس از آغاز فعالیت بوده و خواهد بود.