درباره ما

درباره شرکت هوش مصنوعی ویراسنس

شرکت هوش مصنوعی ویراسنس به‌عنوان تیم ایده ­پرداز در عرصه‌ی هوش مصنوعی، بینایی ماشین و پردازش تصویر، از سال 1399 آغاز به فعالیت نموده‌­ است. به‌منظور رفع چالش‌ها و دغدغه‌های مشتریان خود، توانستیم راه‌حل­ های فناورانه خود را طــــــــراحی، پیشنـــــــهاد و پیـــــــاده‌ســـــــازی کنیم. ما با سیستم‌های سفارشی‌سازی شده، راه­ حل کاربردی و خلاقانه را در اختیار حوزه‌های مختلفی چون تولید و صنعت، کشاورزی، پزشکی و سلامت و خدمات شهری قرار می­ دهیم. بنابراین، با ارائه‌ی خدمات هوش مصـــــنوعــــــی، بینایی ماشین و پردازش تصویر موجب افزایش بهره‌وری، کاهش هزینه‌ها، بهـــــبود فرایــــندها و افزایش امنیـــت و ایمنی صنایع کشور خواهیم شد.

ایده­ ی ابتدایی تأسیس ویراسنس بر اساس خلاء استفاده از فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی در اغلب صنایع کشور، شکل گرفت. نیروی متخصص، جوان، خلاق و  همچنین در کنار آن، استفاده از فناوری مدرن و پیشرفته، زمینه ساز گسترش فعالیت‌های بین‌المللی این شرکت در اولین سال تاسیس خود شد.

افزایش بهره‏ وری، صرفه­ جویی در هزینه­ ها و بهبود فرایندهای تولید مانند: ایجاد سامانه سورتینگ و سامانه کنترل کیفی، زمینه تعامل واحدهای صنعتی و کسب و کارها را با فناوری­ های نوین و هوشمند فراهم کرده است. شرکت هوش مصنوعی ویراسنس با ایده ­های فناورانه خود و بکارگیری تکنولوژی روز دنیا، دسترسی صنایع کشور را به این سامانه­ های هوشمند آسان می­ کند.

موفقیت­ های امروز تیم ویراسنس نتیجه ‏ی داشتن درک کامل مسأله و تسلط کافی به ابعاد متنوع حوزه هوش مصنوعی نظیر پردازش تصویر و بینایی ماشین است. مجموعه ویراسنس با داشتن آگاهی از چالش­های صنایع مختلف، آماده ارائه خدمات هوش مصنوعی، پردازش تصویر و بینایی ماشین به طیف وسیعی از این صنایع شامل: صنایع غذایی، صنایع بسته­ بندی، خدمات شهری، حوزه پزشکی و کشاورزی است. جلب رضایت مشتریان و کمک به تحقق اهداف آن­ها، همواره دغدغه اصلی تیم جوان ویراسنس بوده است.