تجلیل از شرکت دانش بنیان ویراسنس در جشنواره ستاره های کارآفرین

تجلیل از شرکت دانش بنیان ویراسنس در جشنواره ستاره های کارآفرین

در جشنواره ستاره های کارآفرین که در روز چهارشنبه 1400/04/29 در مشهد و با تلاش انجمن فرانگران نوین برگزار شد؛ از شرکت دانش بنیان ویراسنس به عنوان برند موفق حوزه فناوری و دانش بنیان تجلیل شد که جناب آقای دکتر حامد پایدار مقدم به عنوان رئیس هیئت شرکت دانش بنیان ویراسنس مورد  تجلیل و تمجید سایر اعضا این انجمن و  کارآفرینان بزرگ استان خراسان قرار گرفت.

این جشنواره با هدف هم افزایی  بیشتر بین برندها و صنایع موفق استان خراسان و همچنین با هدف تداوم ارتباط بین صنعت و دانشگاه برگزار شد که طی آن از دیگر چهره های ماندگار فرانگر و بزرگان عرصه کارآفرینی استان و شهر مشهد تجلیل شد.

در این جشنواره برندهای مطرحی همچون پاکروان خودرو، زعفران مصطفوی، زعفران نوین، صنایع غذایی بهروز، صنایع چوب هرمززاده و همچنین شرکت های نرم افزاری آموت و همکاران سیستم حضور داشتند. شرکت های مختلف با هدف ایجاد فضای همکاری و شبکه سازی بیشتر اقدام به ایجاد غرفه کرده بودند که در این بین غرفه شرکت دانش بنیان ویراسنس که در نمایشگاه این جشنواره ایجاد شده بود؛ با استقبال چشمگیر سایر صنایع و مهمانان صنعتگر و دانشگاهی این جشنواره رو به رو شد. 

لازم به ذکر است  این جشنواره  میزبان بزرگان حوزه دانشگاه بود که نام اساتیدی همچون جناب آقای دکتر رسول جلیلی ریاست محترم دانشگاه صنعتی شریف و جناب آقای دکتر ناصر باقری قائم مقام محترم بنیاد ملی نخبگان در این بین به چشم می خورد.
این افراد با بازدید از غرفه شرکت دانش بنیان ویراسنس، دستاوردها و فناوری های مورد استفاده ویراسنس را تحسبن کرده و بر لزوم فعالیت بیشتر شرکت های دانش بنیان فعال در زمینه هوش مصنوعی و بینایی ماشین تاکید کردند.

لینک کوتاه این مقاله:
امیرمحمد توحیدی
امیرمحمد توحیدی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *