افتتاح نخستین سامانه هوشمند ارزش گذاری زعفران با همکاری متخصصان تیم هوش مصنوعی ویراسنس

افتتاح نخستین سامانه هوشمند ارزش گذاری زعفران با همکاری متخصصان تیم هوش مصنوعی ویراسنس

سامانه هوشمند ارزش گذاری زعفران برای اولین بار در  ایران رونمایی شد.  این سامانه کاملاً بومی و هوشمند با همکاری شرکت های ویراسنس، نهامین پردازان آسیا و شرکت طلای سرخ ایرانیان(مصطفوی) طراحی و تولید شده است.

سامانه هوشمند ارزش گذاری زعفران بر اساس الگوریتم های هوش مصنوعی و پردازش تصویر توسعه یافته است.  این سامانه توسط متخصصان پردازش تصویر و بینایی ماشین طراحی و پیادهسازی شده است که  دارای توانایی عیارسنجی زعفران بوده و سیستم قیمت گذاری زعفران را به صورت کاملاً خودکار و هوشمند تعیین می نماید.

شرکت ویراسنس همچنین مفتخر است برای توسعه این محصول هوشمند از دانش و تخصص اساتید نخبه دانشگاهی و مشاوران متخصص هوش مصنوعی همچنون آقایان، دکتر گوهری منش،   دکتر پورضا،   دکتر  هادی زاده و  دکتر جاویدی و همچنین سایر اساتید برجسته حوزه پردازش تصویر و بینایی ماشین بهره گرفته است.

سامانه هوشمند ارزش گذاری زعفران چیست؟

 

در این ویدیو این سامانه به طور کامل معرفی شده است و شما میتوانید با دیدن این ویدئو با مبانی تخصصی  این سامانه هوشمند آشنا شوید

همچنین متن خبر خبرگزاری صدا و سیما درباره افتتاح نخستین مرکز خرید حمایتی زعفران ایران و سامانه هوشمند ارزش گذاری زعفران را در این لینک می توانید مشاهده کنید.

لینک کوتاه این مقاله:
ویراسنس
ویراسنس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *