مصاحبه روزنامه اقتصادی آسیا با جناب آقای دکتر حامد پایدار

مصاحبه روزنامه اقتصادی آسیا با جناب آقای دکتر حامد پایدار

مصاحبه روزنامه اقتصادی آسیا با جناب آقای دکتر حامد پایدار (عضو هیئت مدیره ویراسنس)

در مصاحبه روزنامه اقتصادی آسیا با  جناب آقای دکتر حامد پایدار، ایشان  از نحوه آشنایی خود با شرکت هوش مصنوعی ویراسنس گفت و بر نیازهای صنایع مختلف به فناوری هوش مصنوعی تاکید کرد. همچنین افزود؛ با توجه به سابقه ورود دانش و فناوری های خارجی به داخل کشور و وجود موانع کنونی تحریم در ورود این فناوری­ ها و در کنار آن وجود توان فنی متخصصان داخلی در حوزه هوش مصنوعی، پتانسیل های موجود داخلی می­ تواند نیاز صنایع به فناوری هوش مصنوعی را برطرف سازد.

در ادامه جناب آقای دکتر حامد پایدار به اهمیت فعالیت های تشکلی و علل حضور خود در انتخابات جوانان خانه صنعت و معدن پرداخت. وی با توجه به دغدغه­ مندی خود در ایجاد ارتباط بیشتر  صنایع مختلف و فناوری­ های نوین و همچنین هم افزایی بین جوانان متخصص استان خراسان رضوی و کشور، تمایل خود را به ورود در تشکل های فناوری، ابراز نمود. دکترپایدار گفت: همچنین ایجاد گردهمایی های صنعتی و استفاده از تجربیات پیشکسوتان این حوزه می­ تواند بسیار کمک کننده و مثمر ثمر واقع شود.

در انتها آقای دکتر حامد پایدار از تجربه شخصی خود از ارتباط با جوانان متخصص گفت و ابراز امیدواری کرد تا بتواند برای ایجاد ارتباط بیشتر بین صنعت، دانشگاه و حوزه­ های فناوری تاثیر مثبتی ایجاد کند.

لینک کوتاه این مقاله:
ویراسنس
ویراسنس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *